Το Tronic.gr σας παρουσιάζει το Lenovo Thinkpad T14s Gen 3.
Το Thinkpad T14s είναι ένα υψηλής απόδοσης laptop για όλες τις εργασίες που απευθύνεται σε όλη την οικογένεια, στο φοιτητή ή ακόμη και στον απαιτητικό χρήστη. Η δυναμική της Lenovo στον χώρο της τεχνολογίας και των laptop, το καθιστά ικανό και για επαγγελματική χρήση για να διαχειρίζεσαι όλα τα projects της δουλειάς όπου και αν είσαι. Διαθέτει επεξεργαστή Ryzen 7 Pro-6850U και κάρτα γραφικών AMD σε συνδυασμό με οθόνη 14" FHD, 32 GB μνήμη RAM και μεγάλο αποθηκευτικό χώρο 512 GB SSD για όλες τις εφαρμογές και τα δεδομένα σου. Επίσης από τον εξοπλισμό του δεν απουσιάζουν όλες οι σύγχρονες δυνατότητες συνδεσιμότητας και δικτύωσης. Σε εφαρμογές παραγωγικότητας όπως υπολογιστικά φύλλα, παρουσιάσεις και έγγραφα, πλοήγηση στο Internet αλλά και σε εφαρμογές multimedia, το Thinkpad T14s Gen 3 επιδεικνύει υψηλή απόδοση, άμεση απόκριση και υψηλή ταχύτητα. Φυσικά, διαθέτει Windows 11 Pro 64bit για να έχεις όλες τις δυνατότητες του διασημότερου λειτουργικού συστήματος ενώ καλύπτεται από εγγύηση 2 ετών καλής λειτουργίας (η μπαταρία καλύπτεται από εγγύηση 6 μηνών).
Βρες κι εσύ το δικό σου laptop στο Tronic.gr με την χαμηλότερη τιμή της αγοράς σε εκθεσιακά προϊόντα & αναβάθμισης εταιρειών με 2 χρόνια εγγύηση!
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Lenovo |
| Μοντέλο | Thinkpad T14s Gen 3 |
| Κατάσταση | Προϊόν εταιρικής αναβάθμισης |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Professional x64 |
| Επεξεργαστής | Ryzen 7 Pro-6850U |
| Μνήμη | 32 GB DDR4 |
| Οθόνη | 14" FHD |
| Γραφικά | AMD Radeon 680M |
| Αποθηκευτικός χώρος | 512 GB SSD |
| Πολυμέσα | Speakers,Integrated Microphone,κάμερα |
| Μέσα επικοινωνίας | 2 x USB-C (USB4® 40Gbps): Υποστηρίζουν μεταφορά δεδομένων, Power Delivery 3.0 και DisplayPort™ 1.4a. Η μία χρησιμοποιείται συνήθως για τη φόρτιση. 2 x USB-A 3.2 Gen 1: Η μία είναι "Always On", επιτρέποντας τη φόρτιση συσκευών ακόμα και όταν το laptop είναι κλειστό. 1 x HDMI 2.1 Bluetooth |
| Δυνατότητες | Επαγγελματική χρήση |
| Εγγύηση | 2 έτη |
.png)







