Το Lenovo ThinkPad Yoga 260 (6th Gen) είναι ένα ευέλικτο επαγγελματικό laptop 12,5 ιντσών με αναδιπλούμενη σχεδίαση, ιδανικό για χρήση ως laptop αλλά και για πιο άνετη παρουσίαση ή σημειώσεις σε tablet mode.
Με compact μέγεθος, στιβαρή κατασκευή ThinkPad και πρακτική φορητότητα, ταιριάζει σε χρήστες που χρειάζονται ένα αξιόπιστο μηχάνημα για γραφείο, σπουδές, τηλεργασία, browsing, email και εφαρμογές Office.
Ο επεξεργαστής Intel® Core™ i5-6200U, η μνήμη 16 GB και ο γρήγορος 500 GB SSD προσφέρουν καλή απόκριση στην καθημερινή χρήση, γρήγορη εκκίνηση και αρκετό χώρο για αρχεία, εφαρμογές και εργασίες. Η οθόνη 12,5 ιντσών και τα Windows 11 Pro x64 το κάνουν έτοιμο για άμεση χρήση.
Ως εκθεσιακό προϊόν σε κατάσταση Refurbished Grade A, το ThinkPad Yoga 260 συνδυάζει την επαγγελματική ποιότητα της Lenovo με ευέλικτη χρήση και προσιτό κόστος.
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Lenovo |
| Μοντέλο | ThinkPad Yoga 260 (6th Gen) |
| Κατάσταση | Εκθεσιακό προϊόν |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 64 bit |
| Επεξεργαστής | Intel® Core™ i5-6200U |
| Μνήμη | 16 GB |
| Οθόνη | 12.5" |
| Γραφικά | Intel Chipset |
| Αποθηκευτικός χώρος | 500 GB SSD |
| Πολυμέσα | ενσωματωμένα ηχεία, μικρόφωνο |
| Μέσα επικοινωνίας | Κάμερα,mini Display Port,HDMI,Card-Reader ,USB 3.0 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
.png)







