Τα τροφοδοτικά Lite-an συνδυάζουν την αξιοπιστία με την προσιτή τιμή! Με 100% συμβατότητα, η αρμονική λειτουργία του laptop σου είναι απολύτως εγγυημένη ! Έχει αποσπάσει την πιστοποίηση RoHS αφού είναι κατασκευασμένο με μη βλαβερά, για το περιβάλλον, υλικά, ενώ διαθέτει συστήματα προστασίας Over Voltage Protection (OVP), Over Load Protection (OLP), Over Current Protection (OCP) & Short Circuit Protection (SCP) για ασφαλή λειτουργία.
Κατάλληλο για Toshiba :
- Satellite 1405
- Tecra A8-S8514
- Satellite P100
- Satellite U200
- Tecra A8-EZ8511X
- Tecra A8-EZ8512
- Tecra A8-EZ8512X
- Tecra A8-S8414
- Tecra A9
- Portege 4000
- Portege A100
- Portege M200
- Portege M205
- Portege M300
- Portege M405
- Portege R200-113
- Portege S100
- Satellite 1400
- Satellite 1500
- Satellite 1555CDS
- Satellite 1800
- Satellite 1800-S203
- Satellite 1800-S253
- Satellite 1805
- Satellite 1805-S203
- Satellite 1805-S253
- Satellite 1805-S273
- Satellite 1830
- Satellite 2100CDS
- Satellite 2100CDT
- Satellite 2100CDX
- Satellite 2105CDS
- Satellite 210CDT
- Satellite 2115CDS
- Satellite 2140XCDS
- Satellite 2180CDT
- Satellite 2210CDT
- Satellite 2210XCDS
- Satellite 2250CDT
- Satellite 2250XCDS
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά Τροφοδοτικών Laptop | |
| Συμβατότητα | Toshiba |
| Κατάσταση | Καινούργιο |
| Κατασκευαστής | Lite-an |
| Παροχή | 90W |
| Τάση Εξόδου | 15V |
| Ρεύμα Εξόδου | 6A |
| Εύρος Τάσης Εισόδου | 100-230V / 50-80Hz |
| Μέγεθος καρφίτσας DC | 6,3 x 3,0 x 12 mm |
| Μήκος Καλωδίου DC | 1.7m |
| Πρότυπα Ασφαλείας | Πιστοποιείται σύμφωνα με τα πρότυπα CE & FCC και συμβατό με RoHS |
| Εγγύηση | 2 έτη |
.png)






