Τα τροφοδοτικά Lite-an συνδυάζουν την αξιοπιστία με την προσιτή τιμή! Με 100% συμβατότητα, η αρμονική λειτουργία του laptop σου είναι απολύτως εγγυημένη ! Έχει αποσπάσει την πιστοποίηση RoHS αφού είναι κατασκευασμένο με μη βλαβερά, για το περιβάλλον, υλικά, ενώ διαθέτει συστήματα προστασίας Over Voltage Protection (OVP), Over Load Protection (OLP), Over Current Protection (OCP) & Short Circuit Protection (SCP) για ασφαλή λειτουργία.
Κατάλληλο για Toshiba :
- Satellite A500
- Satellite A500D
- Satellite A660
- Satellite C650
- Satellite C650D
- Satellite L500
- Satellite L500D
- Satellite L510
- Satellite L550
- Satellite L550D
- Satellite L630/L635
- Satellite L640
- Satellite L650
- Satellite L650D
- Satellite P500
- Satellite T110
- Satellite T110D
- Satellite T130
- Satellite T130D
- Satellite U500
- Satellite Pro L500
- Satellite Pro L550
- Satellite Pro C650
- Satellite Pro L630
- Satellite Pro L640
- Satellite Pro L650
- Satellite Pro L670
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά Τροφοδοτικών Laptop | |
| Συμβατότητα | Toshiba |
| Κατάσταση | Καινούργιο |
| Κατασκευαστής | Lite-an |
| Παροχή | Μεγ. 90W |
| Τάση Εξόδου | 19V |
| Ρεύμα Εξόδου | 4.7A |
| Εύρος Τάσης Εισόδου | 100-230V / 50-80Hz |
| Μέγεθος καρφίτσας DC | 5,5 x 2,5 x12 mm |
| Μήκος Καλωδίου DC | 1.7m |
| Πρότυπα Ασφαλείας | Πιστοποιείται σύμφωνα με τα πρότυπα CE & FCC και συμβατό με RoHS |
| Εγγύηση | 2 έτη |
.png)






