Τα τροφοδοτικά Lite-an συνδυάζουν την
αξιοπιστία με την προσιτή τιμή! Με 100% συμβατότητα, η αρμονική λειτουργία του
laptop σου είναι απολύτως εγγυημένη ! Έχει αποσπάσει την πιστοποίηση RoHS αφού
είναι κατασκευασμένο με μη βλαβερά, για το περιβάλλον, υλικά, ενώ διαθέτει
συστήματα προστασίας Over Voltage Protection (OVP), Over Load Protection (OLP), Over Current Protection (OCP) & Short
Circuit Protection (SCP) για ασφαλή λειτουργία.
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά Τροφοδοτικών Laptop | |
| Συμβατότητα | Acer |
| Κατάσταση | Καινούργιο |
| Κατασκευαστής | Lite-an |
| Παροχή | 90W |
| Τάση Εξόδου | 19V |
| Ρεύμα Εξόδου | 4.7A |
| Εύρος Τάσης Εισόδου | 100-240V 50-60Hz 1.5A |
| Μέγεθος καρφίτσας DC | 5.5mm-1.7mm |
| Μήκος Καλωδίου DC | 1.7m |
| Πρότυπα Ασφαλείας | Πιστοποιείται σύμφωνα με τα πρότυπα CE & FCC και συμβατό με RoHS |
| Εγγύηση | 1 έτος |
.png)








