Το Apple iMac A1418 είναι ένα κομψό refurbished All-in-One σύστημα που προσφέρει μεγάλη οθόνη, άνετη καθημερινή χρήση και την εμπειρία του οικοσυστήματος Apple σε μία καθαρή και λειτουργική επιφάνεια εργασίας. Είναι πολύ καλή επιλογή για σπίτι, γραφείο, multimedia και γενική παραγωγικότητα.
Ταιριάζει σε internet, email, εφαρμογές γραφείου, online μαθήματα ή τηλεργασία, προβολή περιεχομένου και καθημερινό multitasking. Η All-in-One σχεδίαση βοηθά να παραμένει ο χώρος τακτοποιημένος, χωρίς ξεχωριστό tower και περιττά καλώδια.
Με επεξεργαστή Intel® Core™ i5-7400, μνήμη 8 GB DDR3, δίσκο 256 GB SSD και οθόνη 21,5" Retina 4K προσφέρει γρήγορη εκκίνηση, ομαλή απόκριση και πολύ καλή εικόνα για καθημερινή χρήση. Διαθέτει Mac OS και αποτελεί ισορροπημένη λύση για χρήστες που θέλουν ένα Apple desktop με όμορφο σχεδιασμό και πρακτικότητα.
Αποτελεί μια αξιόπιστη και συμφέρουσα επιλογή για όσους αναζητούν refurbished iMac με καλή σχέση αισθητικής, χρηστικότητας και απόδοσης. Συνοδεύεται από 2 χρόνια εγγύηση καλής λειτουργίας.
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Apple |
| Μοντέλο | iMac A1418 |
| Κατάσταση | Εκθεσιακό προϊόν |
| Λειτουργικό σύστημα | Mac Os |
| Επεξεργαστής | Intel® Core™ i5 7400 |
| Μνήμη | 8 GB DDR3 |
| Οθόνη | 21,5" Retina 4K (4096 x 2304) |
| Γραφικά | Radeon HD |
| Αποθηκευτικός χώρος | 256 GB SSD |
| Πολυμέσα | ενσωματωμένα ηχεία, μικρόφωνο |
| Μέσα επικοινωνίας | USB 2.0,Wireless LAN |
| Δυνατότητες | Επαγγελματική χρήση |
| Εγγύηση | 2 έτη |
.png)







