Το Tronic.gr σας παρουσιάζει το Apple iMac A1418, ένα refurbished All-in-One σύστημα που συνδυάζει μεγάλη οθόνη, κομψό σχεδιασμό και πολύ καλή καθημερινή απόδοση μέσα στο οικοσύστημα της Apple. Είναι μια πολύ καλή επιλογή για σπίτι, γραφείο, multimedia και γενική επαγγελματική χρήση για όσους προτιμούν ένα τακτοποιημένο setup χωρίς ξεχωριστό πύργο.
Το iMac A1418 ταιριάζει σε εργασία γραφείου, internet, email, προβολή περιεχομένου, τηλεκπαίδευση και καθημερινό multitasking. Η All-in-One φιλοσοφία του το κάνει ιδιαίτερα πρακτικό για χρήστες που θέλουν μια καθαρή και λειτουργική λύση με μεγάλη οθόνη και macOS.
Διαθέτει επεξεργαστή Intel® Core™ i5 4570, μνήμη 16 GB DDR3, δίσκο 240 GB SSD και οθόνη 21,5", ώστε να προσφέρει γρήγορη εκκίνηση, ομαλή λειτουργία και άνετη εμπειρία στην καθημερινή χρήση. Ο συνδυασμός μεγαλύτερης μνήμης και SSD το βοηθά να ανταποκρίνεται πολύ καλά σε πολλές συνήθεις εργασίες ταυτόχρονα.
Με εγκατεστημένο Mac OS και εγγύηση 2 ετών, αποτελεί μια αξιόπιστη και πρακτική επιλογή για όσους αναζητούν ένα refurbished iMac με καλή ισορροπία απόδοσης, αισθητικής και χρηστικότητας.
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Apple |
| Μοντέλο | iMac A1418 |
| Κατάσταση | Εκθεσιακό προϊόν |
| Λειτουργικό σύστημα | Mac Os |
| Επεξεργαστής | Intel® Core™ i5 4570 |
| Μνήμη | 16 GB DDR3 |
| Οθόνη | 21,5" |
| Γραφικά | Radeon HD |
| Αποθηκευτικός χώρος | 240 GB SSD |
| Πολυμέσα | ενσωματωμένα ηχεία, μικρόφωνο |
| Μέσα επικοινωνίας | USB 3.0,Wireless LAN |
| Δυνατότητες | Επαγγελματική χρήση |
| Εγγύηση | 2 έτη |
.png)







