Το Tronic.gr σας παρουσιάζει το Lenovo ThinkPad Yoga 530 Touchscreen.
Το Lenovo ThinkPad Yoga 530 είναι ένα ευέλικτο laptop με οθόνη αφής 14”, κατάλληλο για καθημερινή χρήση, εργασία, σπουδές και τηλεργασία. Ο πρακτικός σχεδιασμός του το κάνει εύκολο στη μεταφορά και άνετο στη χρήση, είτε το χρειάζεσαι για γραφείο είτε για το σπίτι.
Με επεξεργαστή Intel Core i3-8130U, 8GB RAM και γρήγορο 240GB SSD προσφέρει άμεση εκκίνηση και σταθερή απόδοση σε εφαρμογές γραφείου, πλοήγηση στο internet, email, τηλεδιασκέψεις και multimedia. Η οθόνη αφής, τα Intel HD Graphics 620, η HDMI σύνδεση, οι θύρες USB και το card reader προσθέτουν πρακτικότητα στην καθημερινή χρήση.
Διαθέτει Windows 11 Pro 64-bit και είναι εκθεσιακό προϊόν Grade A, ελεγμένο και έτοιμο για χρήση. Καλύπτεται από 2 χρόνια εγγύηση καλής λειτουργίας, με 6 μήνες εγγύηση για την μπαταρία.
Βρες στο Tronic.gr αξιόπιστα refurbished και εκθεσιακά laptops με άριστη σχέση τιμής/απόδοσης και προσεγμένη τεχνική υποστήριξη.
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Lenovo |
| Μοντέλο | ThinkPad Yoga 560 Ασημί |
| Κατάσταση | Εκθεσιακό προϊόν |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro 64 bit |
| Επεξεργαστής | Intel® Core™ i3-8130U |
| Μνήμη | 8 GB |
| Οθόνη | 14" |
| Γραφικά | Intel HD Graphics 620 |
| Αποθηκευτικός χώρος | 240 GB SSD |
| Πολυμέσα | ενσωματωμένα ηχεία, μικρόφωνο |
| Μέσα επικοινωνίας | 2x USB 3.0 Type-A (παλαιού τύπου, μία με δυνατότητα φόρτισης συσκευών ακόμα και όταν το laptop είναι απενεργοποιημένο - "Always-On Charging"). 1x USB 3.0 Type-C (μόνο για μεταφορά δεδομένων, δεν υποστηρίζει Thunderbolt 3 ή έξοδο βίντεο). 1x HDMI 1.4b (πλήρους μεγέθους, για σύνδεση εξωτερικής οθόνης ή προτζέκτορα). 1x 4-in-1 card reader (υποστηρίζει κάρτες SD, SDHC, SDXC, MMC). |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
.png)







