Τα τροφοδοτικά Lite-an συνδυάζουν την αξιοπιστία με την προσιτή τιμή! Με 100% συμβατότητα, η αρμονική λειτουργία του laptop σου είναι απολύτως εγγυημένη ! Έχει αποσπάσει την πιστοποίηση RoHS αφού είναι κατασκευασμένο με μη βλαβερά, για το περιβάλλον, υλικά, ενώ διαθέτει συστήματα προστασίας Over Voltage Protection (OVP), Over Load Protection (OLP), Over Current Protection (OCP) & Short Circuit Protection (SCP) για ασφαλή λειτουργία.
Κατάλληλο για Samsung :
- A10 DXT 1000
- A10 DXTD 1100
- A10 XTC 1500+
- GT6000
- GT6330
- GT6330XT
- GT6360
- GT6360XT
- GT6400
- GT6400XV
- GT7000
- GT7450
- GT7600
- GT7700
- GT8000
- GT8100
- GT8600
- GT8600XT
- GT8650
- GT8650XT
- GT8700
- GT8700XT
- GT8750
- GT8750XT
- GT8750XV
- GT8800
- GT8800XT
- GT8800XV
- GT8850
- GT8850XT
- GT8850XTD
- GT8900
- GT8900DXV
- GT8900XTR
- GT8910
- GT8910KXV
- GT9000
- GT9000 PRO
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά Τροφοδοτικών Laptop | |
| Συμβατότητα | Samsung |
| Κατάσταση | Καινούργιο |
| Κατασκευαστής | Lite-an |
| Παροχή | Μεγ. 90W |
| Τάση Εξόδου | 19V |
| Ρεύμα Εξόδου | 4.7A |
| Εύρος Τάσης Εισόδου | 100-230V / 50-80Hz |
| Μέγεθος καρφίτσας DC | 5.0 x 3.0 x 12 mm |
| Μήκος Καλωδίου DC | 1.7m |
| Πρότυπα Ασφαλείας | Πιστοποιείται σύμφωνα με τα πρότυπα CE & FCC και συμβατό με RoHS |
| Εγγύηση | 2 έτη |
.png)






