Το Tronic.gr σας παρουσιάζει το Dell Latitude 5320.
Το Latitude 5320 είναι ένα υψηλής απόδοσης laptop για όλες τις εργασίες που απευθύνεται σε όλη την οικογένεια, στο φοιτητή ή ακόμη και στον απαιτητικό χρήστη. Η δυναμική της Dell στον χώρο της τεχνολογίας και των laptop, το καθιστά ικανό και για επαγγελματική χρήση για να διαχειρίζεσαι όλα τα projects της δουλειάς όπου και αν είσαι. Διαθέτει επεξεργαστή Intel® Core™ i5-1145G7 και κάρτα γραφικών Intel Iris XE Graphics σε συνδυασμό με οθόνη 13,3’’Full HD, 16 GB μνήμη RAM και μεγάλο αποθηκευτικό χώρο 256 SSD για όλες τις εφαρμογές και τα δεδομένα σου. Επίσης από τον εξοπλισμό του δεν απουσιάζουν όλες οι σύγχρονες δυνατότητες συνδεσιμότητας και δικτύωσης. Σε εφαρμογές παραγωγικότητας όπως υπολογιστικά φύλλα, παρουσιάσεις και έγγραφα, πλοήγηση στο Internet αλλά και σε εφαρμογές multimedia, το Latitude 5320 επιδεικνύει υψηλή απόδοση, άμεση απόκριση και υψηλή ταχύτητα. Φυσικά, διαθέτει Windows 11 Pro 64 bit για να έχεις όλες τις δυνατότητες του διασημότερου λειτουργικού συστήματος ενώ καλύπτεται από εγγύηση 2 ετών καλής λειτουργίας (η μπαταρία καλύπτεται από εγγύηση 6 μηνών).
Βρες κι εσύ το δικό σου laptop στο Tronic.gr με την
χαμηλότερη τιμή της αγοράς σε εκθεσιακά προϊόντα & αναβάθμισης εταιρειών με
2 χρόνια εγγύηση!
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Dell |
| Μοντέλο | Latitude 5320 |
| Κατάσταση | Προϊόν εταιρικής αναβάθμισης |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Professional x64 |
| Επεξεργαστής | Intel® Core™ i5-1145G7 |
| Μνήμη | 16 GB DDR4 |
| Οθόνη | 13,3" Full HD |
| Γραφικά | Intel Iris XE |
| Αποθηκευτικός χώρος | 256 GB SSD |
| Πολυμέσα | ενσωματωμένα ηχεία, μικρόφωνο,κάμερα |
| Μέσα επικοινωνίας | UΘύρες USB Type-C: Δύο θύρες Thunderbolt 4 με DisplayPort Alt Mode/USB4 και δυνατότητα φόρτισης (Power Delivery). Θύρες USB Type-A: Δύο θύρες USB 3.2 Gen 1, εκ των οποίων η μία διαθέτει λειτουργία PowerShare (για φόρτιση συσκευών ακόμα και όταν ο φορητός υπολογιστής είναι κλειστός ή σε κατάσταση αναστολής λειτουργίας). Θύρα HDMI: Μία θύρα HDMI 2.0 για σύνδεση με εξωτερικές οθόνες, τηλεοράσεις ή βιντεοπροβολείς. Υποδοχή κάρτας microSD: Μία υποδοχή για ανάγνωση καρτών μνήμης microSD. |
| Δυνατότητες | Επαγγελματική χρήση |
| Εγγύηση | 2 έτη |
.png)






