Το Tronic.gr σας παρουσιάζει το Dell Latitude 5420, ένα αξιόπιστο επαγγελματικό laptop 14,1" για καθημερινή εργασία, σπουδές, τηλεργασία και χρήση γραφείου.
Με επεξεργαστή Intel® Core™ i5-1135G7, 16 GB DDR4 μνήμη RAM και γρήγορο 500 GB SSD, προσφέρει άμεση απόκριση σε εφαρμογές γραφείου, πλοήγηση στο Internet, τηλεδιασκέψεις και multimedia. Τα γραφικά Intel Iris Xe καλύπτουν άνετα τις ανάγκες παραγωγικότητας και καθημερινής χρήσης.
Η σειρά Latitude της Dell είναι σχεδιασμένη για επαγγελματική αξιοπιστία, με στιβαρή κατασκευή, πρακτική φορητότητα και σύγχρονες δυνατότητες σύνδεσης όπως USB Type-C/Thunderbolt 4, HDMI, Ethernet RJ-45 και microSD.
Διατίθεται με Windows 11 Pro 64-bit και καλύπτεται από 2 χρόνια εγγύηση καλής λειτουργίας (η μπαταρία καλύπτεται για 6 μήνες). Ιδανική επιλογή για όσους θέλουν ένα ποιοτικό refurbished laptop με χαμηλό κόστος και εγγύηση από το Tronic.gr.
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Dell |
| Μοντέλο | Latitude 5420 |
| Κατάσταση | Προϊόν εταιρικής αναβάθμισης |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 64 bit |
| Επεξεργαστής | Intel® Core™ i5 1135G7 |
| Μνήμη | 16 GB DDR4 |
| Οθόνη | 14,1" |
| Γραφικά | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| Αποθηκευτικός χώρος | 500 GB SSD |
| Πολυμέσα | ενσωματωμένα ηχεία, μικρόφωνο,Κάμερα |
| Μέσα επικοινωνίας | x Θύρες USB Type-C που υποστηρίζουν Thunderbolt 4, DisplayPort Alt Mode και Power Delivery. 2x Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A (μία εκ των οποίων διαθέτει λειτουργία PowerShare, δηλαδή φόρτιση συσκευών όταν ο φορητός υπολογιστής είναι απενεργοποιημένος). 1x Θύρα HDMI 2.0. 1x Θύρα Ethernet RJ-45 (για ενσύρματη σύνδεση δικτύου). 1x Υποδοχή κάρτας microSD. |
| Δυνατότητες | Επαγγελματική χρήση |
| Εγγύηση | 2 έτη |
.png)







