Το Tronic.gr σας παρουσιάζει το Dell Latitude 7330.
Το Latitude 7330 είναι ένα υψηλής απόδοσης laptop για όλες τις εργασίες που απευθύνεται σε όλη την οικογένεια, στο φοιτητή ή ακόμη και στον απαιτητικό χρήστη. Η δυναμική της Dell στον χώρο της τεχνολογίας και των laptop, το καθιστά ικανό και για επαγγελματική χρήση για να διαχειρίζεσαι όλα τα projects της δουλειάς όπου και αν είσαι. Διαθέτει επεξεργαστή Intel® Core™ i7-1265U και κάρτα γραφικών Intel Iris XE Graphics σε συνδυασμό με οθόνη 13,3’ ’Full HD, 16 GB μνήμη RAM και μεγάλο αποθηκευτικό χώρο 512 SSD για όλες τις εφαρμογές και τα δεδομένα σου. Επίσης από τον εξοπλισμό του δεν απουσιάζουν όλες οι σύγχρονες δυνατότητες συνδεσιμότητας και δικτύωσης. Σε εφαρμογές παραγωγικότητας όπως υπολογιστικά φύλλα, παρουσιάσεις και έγγραφα, πλοήγηση στο Internet αλλά και σε εφαρμογές multimedia, το Latitude 7330 επιδεικνύει υψηλή απόδοση, άμεση απόκριση και υψηλή ταχύτητα. Φυσικά, διαθέτει Windows 11 Pro 64 bit για να έχεις όλες τις δυνατότητες του διασημότερου λειτουργικού συστήματος ενώ καλύπτεται από εγγύηση 2 ετών καλής λειτουργίας (η μπαταρία καλύπτεται από εγγύηση 6 μηνών).
Βρες κι εσύ το δικό σου laptop στο Tronic.gr με την
χαμηλότερη τιμή της αγοράς σε εκθεσιακά προϊόντα & αναβάθμισης εταιρειών με
2 χρόνια εγγύηση!
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Dell |
| Μοντέλο | Latitude 7330 |
| Κατάσταση | Προϊόν εταιρικής αναβάθμισης |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Professional x64 |
| Επεξεργαστής | Intel® Core™ i7 -1265U |
| Μνήμη | 16 GB DDR4 |
| Οθόνη | 13" Full HD |
| Γραφικά | Intel Iris XE |
| Αποθηκευτικός χώρος | 512 GB SSD |
| Πολυμέσα | ενσωματωμένα ηχεία, μικρόφωνο,κάμερα |
| Μέσα επικοινωνίας | 2x Thunderbolt 4 (USB Type-C) με δυνατότητα παροχής ρεύματος (Power Delivery) και υποστήριξη DisplayPort 1.4 Alt Mode. Αυτές οι θύρες είναι εξαιρετικά ευέλικτες και προσφέρουν υψηλές ταχύτητες μεταφοράς δεδομένων. 1x USB 3.2 Gen 1 (Type-A) με λειτουργία PowerShare, η οποία επιτρέπει τη φόρτιση συσκευών ακόμα και όταν ο φορητός υπολογιστής είναι απενεργοποιημένος. 1x HDMI 2.0, για σύνδεση με εξωτερική οθόνη ή τηλεόραση. 1x Αναγνώστης καρτών Micro SD. 1x Υποδοχή κλειδαριάς (Wedge-shaped lock slot) για φυσική ασφάλεια |
| Δυνατότητες | Επαγγελματική χρήση |
| Εγγύηση | 2 έτη |
.png)






