Το Tronic.gr σας παρουσιάζει το Lenovo Thinkpad T14s Gen 1.
Το Thinkpad T14s είναι ένα υψηλής απόδοσης laptop για όλες τις εργασίες που απευθύνεται σε όλη την οικογένεια, στο φοιτητή ή ακόμη και στον απαιτητικό χρήστη. Η δυναμική της Lenovo στον χώρο της τεχνολογίας και των laptop, το καθιστά ικανό και για επαγγελματική χρήση για να διαχειρίζεσαι όλα τα projects της δουλειάς όπου και αν είσαι. Διαθέτει επεξεργαστή i7-10610U και κάρτα γραφικών UHD Graphics σε συνδυασμό με οθόνη 14’’ FHD Touchscreen, 32 GB μνήμη RAM και μεγάλο αποθηκευτικό χώρο 500 GB SSD για όλες τις εφαρμογές και τα δεδομένα σου. Επίσης από τον εξοπλισμό του δεν απουσιάζουν όλες οι σύγχρονες δυνατότητες συνδεσιμότητας και δικτύωσης. Σε εφαρμογές παραγωγικότητας όπως υπολογιστικά φύλλα, παρουσιάσεις και έγγραφα, πλοήγηση στο Internet αλλά και σε εφαρμογές multimedia, το Thinkpad T14s Gen 1 επιδεικνύει υψηλή απόδοση, άμεση απόκριση και υψηλή ταχύτητα. Φυσικά, διαθέτει Windows 11 Pro 64bit για να έχεις όλες τις δυνατότητες του διασημότερου λειτουργικού συστήματος ενώ καλύπτεται από εγγύηση 2 ετών καλής λειτουργίας (η μπαταρία καλύπτεται από εγγύηση 6 μηνών).
Βρες κι εσύ το δικό σου laptop στο Tronic.gr με την χαμηλότερη τιμή της αγοράς σε εκθεσιακά προϊόντα & αναβάθμισης εταιρειών με 2 χρόνια εγγύηση!
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Lenovo |
| Μοντέλο | Thinkpad T14s Gen 1 |
| Κατάσταση | Προϊόν εταιρικής αναβάθμισης |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Professional x64 |
| Επεξεργαστής | i7-10610U |
| Μνήμη | 32 GB DDR4 |
| Οθόνη | 14" FHD οθόνη αφής |
| Γραφικά | Integrated Intel® UHD Graphics 620 |
| Αποθηκευτικός χώρος | 500 GB SSD |
| Πολυμέσα | Speakers,Integrated Microphone,κάμερα |
| Μέσα επικοινωνίας | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB-C 3.2 Gen 1 (PD, DisplayPort), 1x USB-C 3.2 Gen 2 / Thunderbolt 3 (PD, DisplayPort), 1x HDMI 1.4b |
| Δυνατότητες | Επαγγελματική χρήση |
| Εγγύηση | 2 έτη |
.png)







