Το Tronic.gr σας παρουσιάζει το Apple MacBook Pro A2338 " (2020).
Το MacBook Pro 13" με chip Apple M1 είναι ένα από τα πιο ισχυρά και αποδοτικά laptops που κυκλοφόρησαν ποτέ. Ο επαναστατικός επεξεργαστής M1 με 8-core CPU και 8-core GPU προσφέρει εξαιρετική απόδοση σε κάθε εργασία — από επεξεργασία εγγράφων και πλοήγηση στο internet μέχρι επαγγελματικές εφαρμογές δημιουργικότητας και video editing. Με 16 GB ενοποιημένης μνήμης RAM και 512 GB SSD, διαθέτει αστραπιαία ταχύτητα και αρκετό χώρο για όλα σου τα αρχεία. Η φόρτιση της μπαταρίας φτάνει τις 20 ώρες χρήσης, ενώ η Retina οθόνη 13.3" προσφέρει εκπληκτική ευκρίνεια. Διαθέτει Touch Bar, Touch ID, δύο θύρες Thunderbolt/USB 4 και Wi-Fi 6.
Βρες κι εσύ το δικό σου laptop στο Tronic.gr με την χαμηλότερη τιμή της αγοράς σε εκθεσιακά προϊόντα & αναβάθμισης εταιρειών με 2 χρόνια εγγύηση!
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Apple |
| Μοντέλο | MacBook Pro 13" (2020) A2338 |
| Κατάσταση | Προϊόν εταιρικής αναβάθμισης |
| Λειτουργικό σύστημα | macOS |
| Επεξεργαστής | Apple M1 (8-Core CPU, 3.2 GHz) |
| Μνήμη | 16 GB Ενοποιημένη μνήμη |
| Οθόνη | 13.3" Retina Display |
| Γραφικά | Apple M1 8-Core GPU |
| Αποθηκευτικός χώρος | 512 GB SSD |
| Πολυμέσα | ενσωματωμένα ηχεία, μικρόφωνο, Κάμερα FaceTime HD 720p, Touch Bar, Touch ID |
| Μέσα επικοινωνίας | 2x Thunderbolt / USB 4 (USB-C) 3.5mm υποδοχή ήχου Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth 5.0 |
| Δυνατότητες | Επαγγελματική χρήση / Δημιουργικότητα |
| Εγγύηση | 2 έτη |
.png)














