Το HP 250 G5 είναι ένα αξιόπιστο laptop 15,6 ιντσών, κατάλληλο για καθημερινή χρήση στο σπίτι, στο γραφείο ή στις σπουδές. Η απλή και πρακτική του σχεδίαση το κάνει καλή επιλογή για χρήστες που χρειάζονται ένα οικονομικό και σταθερό φορητό σύστημα.
Διαθέτει επεξεργαστή Intel® Core™ i5-6200U, 8 GB μνήμη RAM και γρήγορο SSD 240 GB, ώστε να προσφέρει άμεση εκκίνηση και ομαλή λειτουργία σε εργασίες όπως πλοήγηση στο Internet, email, εφαρμογές γραφείου, τηλεδιασκέψεις και βασική καθημερινή παραγωγικότητα.
Η οθόνη 15,6" προσφέρει άνετο χώρο εργασίας, ενώ τα Windows 11 Pro x64 παρέχουν οικείο και σταθερό περιβάλλον για επαγγελματική ή προσωπική χρήση.
Μια προσεγμένη refurbished επιλογή Grade A από το Tronic.gr, με καλή σχέση τιμής και απόδοσης και εγγύηση 2 ετών καλής λειτουργίας. Η μπαταρία καλύπτεται από εγγύηση 6 μηνών.
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | HP |
| Μοντέλο | 250 g5 |
| Κατάσταση | Εκθεσιακό προϊόν |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro x64 |
| Επεξεργαστής | Intel® Core™ i5 6200U |
| Μνήμη | 8 GB DDR3 |
| Οθόνη | 15,6" |
| Γραφικά | Intel HD Graphics |
| Αποθηκευτικός χώρος | 240 GB SSD |
| Πολυμέσα | ενσωματωμένα ηχεία, μικρόφωνο,Κάμερα |
| Μέσα επικοινωνίας | VGA, Card-Reader ,USB 2.0,Wireless LAN |
| Δυνατότητες | Επαγγελματική χρήση |
| Εγγύηση | 2 έτη |
.png)







