Το Tronic.gr σας παρουσιάζει το Dell Vostro 3590.
Το Dell Vostro 3590 είναι ένα υψηλής απόδοσης laptop για όλες τις εργασίες που απευθύνεται σε όλη την οικογένεια, στο φοιτητή ή ακόμη και στον απαιτητικό χρήστη. Η δυναμική της Dell στον χώρο της τεχνολογίας και των laptop, το καθιστά ικανό και για επαγγελματική χρήση για να διαχειρίζεσαι όλα τα projects της δουλειάς όπου και αν είσαι. Διαθέτει επεξεργαστή Intel® Core™ i5 και κάρτα γραφικών Intel UHD Graphics σε συνδυασμό με οθόνη 15,6’’, 16 GB μνήμη RAM και μεγάλο αποθηκευτικό χώρο 256 GB SSD για όλες τις εφαρμογές και τα δεδομένα σου. Επίσης από τον εξοπλισμό του δεν απουσιάζουν όλες οι σύγχρονες δυνατότητες συνδεσιμότητας και δικτύωσης. Σε εφαρμογές παραγωγικότητας όπως υπολογιστικά φύλλα, παρουσιάσεις και έγγραφα, πλοήγηση στο Internet αλλά και σε εφαρμογές multimedia, το Dell Vostro 3590 επιδεικνύει υψηλή απόδοση, άμεση απόκριση και υψηλή ταχύτητα. Φυσικά, διαθέτει Windows 11 64bit, ανάλογα με την επιλογή σου, για να έχεις όλες τις δυνατότητες του διασημότερου λειτουργικού συστήματος ενώ καλύπτεται από εγγύηση 2 ετών καλής λειτουργίας (η μπαταρία καλύπτεται από εγγύηση 6 μηνών).
Βρες κι εσύ το δικό σου laptop στο Tronic.gr με την
χαμηλότερη τιμή της αγοράς σε εκθεσιακά προϊόντα & αναβάθμισης εταιρειών με
2 χρόνια εγγύηση!
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Dell |
| Μοντέλο | Vostro 3590 |
| Κατάσταση | Προϊόν εταιρικής αναβάθμισης |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Professional x64 |
| Επεξεργαστής | Intel® Core™ i5-10210U |
| Μνήμη | 16 GB DDR4 |
| Οθόνη | 15,6" |
| Γραφικά | Intel UHD Graphics |
| Αποθηκευτικός χώρος | 256 GB SSD |
| Πολυμέσα | ενσωματωμένα ηχεία, μικρόφωνο,Kάμερα |
| Μέσα επικοινωνίας | HDMI 1.4b — Έξοδος εικόνας/ήχου (Digital Video/Audio output) 2x USB 3.1 Gen 1 — Θύρες υψηλής ταχύτητας (High-speed Data) 1x USB 2.0 — Θύρα για ποντίκι/πληκτρολόγιο (Peripheral port)RJ-45 (Ethernet) — Θύρα δικτύου (Network port) |
| Δυνατότητες | Επαγγελματική χρήση |
| Εγγύηση | 2 έτη |
.png)






